Forretningslokale i Avilés, salg
sags nr.: AST GTRE-00221
66.500€ (-12%)
Pris: 58.500€
- Overflade bygget 74 m²
udviklings detaljer
- Type: Forretningslokale
- Køb eller Salg: Salg
- Provins: Asturias
- By: Avilés
- Overflade bygget: 74 m²
- Ejendomstype: Gensalg
- Energi-certificering (consumo): G 582.20 kw h/m2 año
- Energi-certificering (emisiones): G 105.30 kg CO2 /m2 año
Ekstra
- Byggeår: 1982
informations forespørgsels
For mere information om denne ejendom, udfyld nedenstående oplysninger.
du/de kan også kontakte:
910375134
mereEnergi-certificering
Energi-certificering: G 582.20 G 105.30